Red Roofs, 2022
5 000 - 7 000 zł
8 grudnia 2022 godz. 19:30
5 000 - 7 000 zł
63,7 x 48,3 cm w św. p-p. (arkusz);
fotografia barwna/papier Baryta MONO 290
Datowanie
2022
na odwrocie autorski certyfikat autentyczności z odręczną sygnaturą oraz wklejka z tekstem w języku angielskim; edycja: 2/5 + 2 A.P.
Proweniencja