7

Akt kobiecy

ID: 5714

12 000 - 15 000 zł

8 grudnia 2022 godz. 19:30

Proweniencja

19 x 15 cm w św. p-p.

długopis/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Beksiński"

Red Moons 2, 1961

Cena wylicytowana: 1 100 000 zł
4

Poczta, 1974

Cena wylicytowana: 14 500 zł
8

Macbeth, 1990

Cena wylicytowana: 90 000 zł
10

Uwięzione przedmioty I, 1991

Cena wylicytowana: 195 000 zł
11

Bez tytułu, 1966

Cena wylicytowana: 17 000 zł
12

Gimnastyczka, 1949

Cena wylicytowana: 22 000 zł
15

Przedmioty, 1991

Cena wylicytowana: 19 000 zł
16

Bez tytułu (na), 2006

Cena wylicytowana: 26 000 zł
17

Asklepios

Cena wylicytowana: 36 000 zł
18

Siedząca kobieta, ok. 1980

Cena wylicytowana: 120 000 zł
21

Abstrakcja

Cena wylicytowana: 4 400 zł
22

Portret męski en face, 1990

Cena wylicytowana: 2 200 zł
29

Epifania, 2009

Cena wylicytowana: 14 000 zł
30

Bez tytułu, 2018

Cena wylicytowana: 4 400 zł
35

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 3 000 zł
37

Taniec w dymie, 2019

Cena wylicytowana: 125 000 zł
38

Get Out, 2014

Cena wylicytowana: 32 000 zł
41

Wojna hybrydowa, 2022

Cena wylicytowana: 1 500 zł
42

Epicentrum Qantinum GR-W

Cena wylicytowana: 56 500 zł
43

Kathmandu VI, 2020

Cena wylicytowana: 18 000 zł
46

Smutna dziewczyna

Cena wylicytowana: 9 000 zł
47

Portret od spodu, 2018

Cena wylicytowana: 11 000 zł
48

Entropy, 2022

Cena wylicytowana: 10 500 zł
49

Bez tytułu, 2021

Cena wylicytowana: 13 000 zł
52

Destinations, 2022

Cena wylicytowana: 7 500 zł
53

Red Roofs, 2022

Cena wylicytowana: 7 000 zł