Paranoik Village, 1984
6 000 - 9 000 zł
8 grudnia 2022 godz. 19:30
6 000 - 9 000 zł
44,7 x 60,5 cm w św. p-p. (arkusz)
akwaforta kolorowana/papier Arches
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)
Datowanie
1984
oznaczenie egzemplarza l. d.: "50/300" (ołówkiem)
Proweniencja