61 x 47 (arkusz, krawędź rwana)
druk litograficzny barwny/papier Arches
Sygnatura
sygn. p. d.: "Vasarely" (ołówkiem)
Katalog Wiesloch 1986, s.118.
Datowanie
1984
Proweniencja
kolekcja prywatna, Barcelona
oznaczenie egzemplarza l. d.: "120/125" (ołówkiem);
znak wodny p. g.: "BFK RIVES / FRANCE ∞"
Wydane przez:
Grafos Verlag AG (Vaduz).
Do pracy dołączony certyfikat galerii sztuki z Barcelony w języku hiszpańskim.