Monsieur Loyal
Matisse Henri (1869-1954)
ID: 5478
38,8 x 59,7 cm
litografia barwna
Proweniencja
Galeria sztuki, Nicea, Francja
Wydana przez:
F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1983.