Monsieur Loyal

ID: 5478

1 500 zł

Proweniencja

Galeria sztuki, Nicea, Francja

38,8 x 59,7 cm

litografia barwna

Wydana przez:

F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1983.