Kobieta

ID: 5480

1 200 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Berlin.

31 x 24 cm w św. p-p.

heliograwiura w czerni i bieli

Sygnatura

sygn. i dat. z płyty p. d.: "Henri Matisse 38"

Wydana przez:

F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1939.