Kobieta
Matisse Henri (1869-1954)
ID: 5480
31 x 24 cm w św. p-p.
heliograwiura w czerni i bieli
Sygnatura
sygn. i dat. z płyty p. d.: "Henri Matisse 38"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Berlin.
Wydana przez:
F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1939.