Układ nieskończenie otwarty
Mikołajczyk Antoni (1939-2000)
ID: 3061
47 x 62,2 cm
fotografia czarno-biała, brom
Sygnatura
sygn. p. d. poniżej fotogramu: "A Mikołajczyk" (tuszem)
Datowanie
1974
napis prawy bok: "UKŁAD NIESKOŃCZENIE OTWARTY – 1974 / INFINITE OPEN SYSTEM"