Labirynt

ID: 1177

2 200 zł

60,5 x 42,7 cm

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "R. Kratina" (ołówkiem)

oznaczenie l. d.: 11/50 (ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł