Labirynt
Kratina Radoslav (1928-1999)
ID: 1177
60,5 x 42,7 cm
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "R. Kratina" (ołówkiem)
oznaczenie l. d.: 11/50 (ołówkiem)