Kobieta w kwiecistej bluzce
Matisse Henri (1869-1954)
ID: 4800
34,2 x 24,5 cm w św. p-p. (arkusz)
heliograwiura
Sygnatura
sygn. i dat. z płyty p. d.: "Henri Matisse …[?]7"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
Wydana przez: Draeger Frerés dla Tériade, Paryż 1937