Kompozycja II

ID: 5938

1 900 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna Polska

78 x 56,5 cm (arkusz, krawędzie rwane)

offset

Sygnatura

sygn. w druku p. d.: "Miró."

oznaczenie egzemplarza l. d.: "115/150" (ołówkiem);

znak wodny wzdłuż prawej krawędzi: "Arches";

znak tłoczony p. d.: "S.P.A.D.E.M. / 1973"

Cramer P., "Joan Miró Lithographs V" 1972-1975, Paryż 1992.