Architektura

ID: 223

4 300 zł

58,5 x 83 cm w świetle ramy

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. i oznaczenie egzemplarza w kompozycji p. d.: "H G Esch / 239/300"

Niemiecki artysta specjalizujący się w fotografii architektonicznej. Jeden z czołowych przedstawicieli tego nurtu, współpracujący z międzynarodowymi firmami.  Niebanalne ujęcia przestrzeni miejskiej, szeroki kadr, wyjątkowe kompozycje urbanistyczne przedstawione z artystycznym zacięciem sprawiają, że prace artysty warte są uwagi. Fotografie Hansa Georga Escha prezentowane były na wystawach na całym świecie oraz reprodukowane w katalogach (np. „Megacities” i „City and Structure”).

napis tłoczony l. d.: "H. G. ESCH";

na odwrocie tektury napis: "HANS GEORG Esch"

Proweniencja:

David

CENA : 6 200 zł