58,5 x 83 cm w świetle ramy
fotografia czarno-biała
Sygnatura
sygn. i oznaczenie egzemplarza w kompozycji p. d.: "H G Esch / 239/300"
Niemiecki artysta specjalizujący się w fotografii architektonicznej. Jeden z czołowych przedstawicieli tego nurtu, współpracujący z międzynarodowymi firmami. Niebanalne ujęcia przestrzeni miejskiej, szeroki kadr, wyjątkowe kompozycje urbanistyczne przedstawione z artystycznym zacięciem sprawiają, że prace artysty warte są uwagi. Fotografie Hansa Georga Escha prezentowane były na wystawach na całym świecie oraz reprodukowane w katalogach (np. „Megacities” i „City and Structure”).
napis tłoczony l. d.: "H. G. ESCH";
na odwrocie tektury napis: "HANS GEORG Esch"
Proweniencja: