Togo, 1993

ID: 1175

7 000 zł

Proweniencja

79 x 58,5 cm w świetle ramy (arkusz)

serigrafia

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Kałucki 1993" (ołówkiem)

Datowanie

1993

oznaczenie egzemplarza i opis l. d.: „Togo” 11/35 sérigraphie (ołówkiem)