Togo, 1993
Kałucki Jerzy (1931-2022)
ID: 1175
79 x 58,5 cm w świetle ramy (arkusz)
serigrafia
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Kałucki 1993" (ołówkiem)
Datowanie
1993
oznaczenie egzemplarza i opis l. d.: „Togo” 11/35 sérigraphie (ołówkiem)
Proweniencja