Polifem, z cyklu: Odyseja
Chagall Marc (1887-1985)
ID: 4818
37,7 x 57,7 cm (arkusz)
litografia barwna
Sauret A., "Litografie Chagalla" [V], Monte Carlo 1984, nr 776.
Stan zachowania: zagięcie papieru
Proweniencja
kolekcja prywatna, Berlin
Wydana przez:
Daco-Verlag Günter Blase, 1989