Paryż
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 4816
53,3 x 37 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. wytłoczeniem w papierze p. d.: "Dali"
Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980, Michler / Löpsinger, nr referencyjny: 1228.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
sygn. tłoczona p. d.: "Dali";
oznaczenie egzemplarza l. d.: "1534/1700" (ołówkiem)
Wydana przez: Dreager Fréres/Matthieu, 1969.