66 x 42,3 cm w św. p-p. (arkusz)
akwaforta, ręcznie pokolorowana przez pochoir/papier Arches
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)
Field A., "The Official Catalog of the Graphic Works of Salvador Dali, Salvador Dali Archives", 1996, poz. 74-1.
Datowanie
1974
Proweniencja
kolekcja prywatna Polska
oznaczenie egzemplarza l. d.: "E A" (ołówkiem)
Wydana przez:
Saint Raphael: Editions Des Maitres Contemporains, 1974.