Kobieta i koty, 1997

ID: 4346

Proweniencja

40 x 26,3 cm (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Coneille’ 97" (ołówkiem)

Datowanie

1997

oznaczenie edycji l. d.: "EA 19/20" (ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł