Kobieta i koty, 1997
Corneille, właśc. Guillaume Cornelis van Beverloo (1922-2010)
ID: 4346
40 x 26,3 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Coneille’ 97" (ołówkiem)
Datowanie
1997
Proweniencja
oznaczenie edycji l. d.: "EA 19/20" (ołówkiem)