Bez tytułu

ID: 3246

1 000 zł

60,8 x 50,4 cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: ZUZANNA ROKITA, 2015

Datowanie

2015

David

CENA : 6 200 zł