Bez tytułu
Rokita Zuzanna (1988-)
ID: 3246
60,8 x 50,4 cm
fotografia czarno-biała
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: ZUZANNA ROKITA, 2015
Datowanie
2015