Konstrukcja
Mikołajczyk Antoni (1939-2000)
ID: 3699
49,3 x 61,9 cm
fotografia czarno-biała, brom
Sygnatura
sygn. p. d. poniżej fotogramu: "A Mikołajczyk" (tuszem)
napis l. g.: “konstrukcja” / MUZEUM SZTUKI W ŁODZI - 1973 / “KONSTRUCTION” - MUSEUM OF ART - ŁÓDŹ / ACTION ART"
Proweniencja