Konstrukcja

ID: 3699

2 500 zł

Proweniencja

49,3 x 61,9 cm

fotografia czarno-biała, brom

Sygnatura

sygn. p. d. poniżej fotogramu: "A Mikołajczyk" (tuszem)

napis l. g.: “konstrukcja” / MUZEUM SZTUKI W ŁODZI - 1973 / “KONSTRUCTION” - MUSEUM OF ART - ŁÓDŹ / ACTION ART"

David

CENA : 6 200 zł