Wazon z żółtymi kwiatami

ID: 5366

2 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

35 x 25,5 cm w św. p-p.

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty l. d.: "G. Braque"

Wydana przez:

Tériade dla F. Mourlot, 1955.