Wazon z żółtymi kwiatami
Braque Georges (1882-1963)
ID: 5366
35 x 25,5 cm w św. p-p.
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty l. d.: "G. Braque"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
Wydana przez:
Tériade dla F. Mourlot, 1955.