Z cyklu: Nasze dziedzictwo historyczne, 1975, Król Salomon

ID: 1906

7 400 zł

ok. 56,3 × 39,8 cm (odcisk płyty), ok. 65,5 × 50,3 cm (arkusz)

sucha igła, szablon/papier bawełniany Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Albert Field: s. 101, nr 75-4, A; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, I: ss. 237-238, nr 756.

oznaczenie egzemplarza l. d.: 392/400 (ołówkiem);

znak wodny p. d.: ARCHES / FRANCE

wydawca: Leon Amiel, Paryż

David

CENA : 6 200 zł