Henryk VIII, z cyklu: Dużo hałasu o Szekspira (Szekspir II), 1970/71
ID: 4292
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 4292
ok. 20,8 x 15 cm w św. p-p. (arkusz)
sucha igła barwna/papier czerpany BFK Rives
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Albert Field: s. 65, nr 71-1, E.; Michler, Ralf; Löpsinger, Lutz W.; I: s. 182, nr 395.
Datowanie
1970/71
Proweniencja
kolekcja prywatna, Barcelona
oznaczenie egzemplarza l. d.: "E.A." (ołówkiem)
Wydana przez: EGI/Ateliers Rigal