Henryk VIII, z cyklu: Dużo hałasu o Szekspira (Szekspir II), 1970/71

ID: 4292

Proweniencja

kolekcja prywatna, Barcelona

ok. 20,8 x 15 cm w św. p-p. (arkusz)

sucha igła barwna/papier czerpany BFK Rives

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Albert Field: s. 65, nr 71-1, E.; Michler, Ralf; Löpsinger, Lutz W.; I: s. 182, nr 395.

Datowanie

1970/71

oznaczenie egzemplarza l. d.: "E.A." (ołówkiem)

Wydawca: EGI/Ateliers Rigal

David

CENA : 6 200 zł