Hogo - F060
Ovčáček Eduard (1933-2022)
ID: 3175
29 x 28,7 cm w świetle ramy
serigrafia/papier
Sygnatura
sygn. i opisany u dołu: E/A H0G0-F060 – E. Ovcacek 03
Datowanie
2003