Hogo - F060

ID: 3175

1 230 zł

29 x 28,7 cm w świetle ramy

serigrafia/papier

Sygnatura

sygn. i opisany u dołu: E/A H0G0-F060 – E. Ovcacek 03

Datowanie

2003

David

CENA : 6 200 zł