33,7 x 50,8 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. stemplem graficznym p. d.: "Miró."
Stan zachowania: zagięcie papieru
Proweniencja
na odwrocie napis: "JOAN MIRÓ / Litografia original VII / 131" (drukiem) oraz "J.M/A 131" (flamastrem)
Wydana przez:
Graphis Arte Livorno dla Toninelli Arte, Milano 1972.
Cramer P., "Joan Miró. Catalogue Raisonné: Des livres illustrés", Genewa 1989.