Plakat wystawy „Sala Gaspar - Picasso: Pintura, Dibujo, Grabado - Marzo 1968”

ID: 5946

2 300 zł

Proweniencja

70,3 x 50,8 cm (arkusz)

fotolitografia

napis l. d.: "FOTO REPRO, S. A. - Gavá, 62-68. BARCELONA" (drukiem);

napis p. d.: "Depósito Legal: B. 10.932-1968" (drukiem);

na odwrocie oznaczenia (ołówkiem);

edycja: 1 000 egzemplarzy

Druk:

Foto-Repro, S.A., Barcelona 1968.

Czwiklitzer C.: 324;

Rodrigo: 172

Stan zachowania: zagięcia papieru