Portret ojca Victora Vasarely
YVARAL, właść. Jean-Pierre Vasarely (1934-2002)
ID: 5910
78 x 52,5 w św. p-p. (arkusz)
serigrafia barwna/papier welinowy ze złotym tłem
Sygnatura
sygn. p. d.: "Yvaral" (ołówkiem)
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "39/99" (ołówkiem)