W cyrku
Toulouse-Lautrec Henri de (1864-1901)
ID: 4760
32 x 25 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia
Sygnatura
sygn. p. d.: "De Toulouse - Lautrec" (ołówkiem)
Proweniencja
Musėe d’Albi, France
oznaczenie egzemplarza l. d.: "329-500" (ołówkiem);
drukowany napis l. g.: "© Copyright by Musėe d’Albi, France";
na odwrocie kartka z informacjami o pracy w j. angielskim
Wydana przez: F. Mourlot, Paryż, 1952.