W cyrku
Toulouse-Lautrec Henri de (1864-1901)
ID: 3577
28,5 x 18,5 cm w św. p-p
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. i dat. z płyty p. g.: TLautrec / 1899
stempel p. d. monogramem wiązanym z płyty: THL