W cyrku

ID: 3577

28,5 x 18,5 cm w św. p-p

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. i dat. z płyty p. g.: TLautrec / 1899

stempel p. d. monogramem wiązanym z płyty: THL