Tors, z teki Katarsis

ID: 3667

Proweniencja

ok. 64 x 48,3 cm (kompozycja), 75,3 x 56,2 cm (arkusz)

litografia, papier ze znakiem wodnym

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "M. Abakanowicz 85"

A Walking Lesson: Abakanowicz / Markowski, Galeria Green Point Projects, Nowy Jork, listopad-grudzień 2017.

Datowanie

1985

oznaczenie edycji l. d.: "23/100"; Wydawca: Fattoria di Celle, Edizioni della Bezuga, Florencja.