Scena mitologiczna, 1956

ID: 4876

Proweniencja

19,3 x 26,6 cm w św. p-p.

litografia

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Picasso / le 27.12.56." (ołówkiem)

Datowanie

1956

pieczęć w otoku l. d.: "Galerie Mathias Fels PARIS";

opisany na odwrocie: "Galerie Mathias Fels / PARIS / Pablo Picasso / La Suite Vollard" (drukiem)