Orom II
Vasarely Victor (1906-1997)
ID: 4320
44,2 x 37 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "Vasarely" (ołówkiem)
Catalogue Raisonné vol I by Pedro Benavides, s. 27, 10.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Belgia
oznaczenie edycji l. d.: "51/100" (ołówkiem)