Kompozycja – trzy figury

ID: 3055

33,2 x 23,8 cm

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. i oznaczenie l. d.: "L/b / 100 Lebenstein" (ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł