Kompozycja – trzy figury
Lebenstein Jan (1930-1999)
ID: 3055
33,2 x 23,8 cm
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. i oznaczenie l. d.: "L/b / 100 Lebenstein" (ołówkiem)