Kompozycja op-artowska
Vasarely Victor (1906-1997)
ID: 5756
33,5 x 28 cm (arkusz)
serigrafia barwna
Sygnatura
sygn. p. d.: "Vasarely" (ołówkiem)
oznaczenie egzemplarza l. d.: "194/250" (ołówkiem)
Proweniencja