ID: 2136

Proweniencja

kolekcja prywatna, Wrocław

40,7 x 34 cm (kompozycja), 44,2 x 37 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. p. d. (poniżej kompozycji): "Vasarely" (ołówkiem)

oznaczenie edycji l. d. (poniżej kompozycji): "51/100" (ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł