Vasarely Victor (1906-1997)
ID: 2136
40,7 x 34 cm (kompozycja), 44,2 x 37 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. p. d. (poniżej kompozycji): "Vasarely" (ołówkiem)
oznaczenie edycji l. d. (poniżej kompozycji): "51/100" (ołówkiem)
Proweniencja
kolekcja prywatna, Wrocław