Głowa, z teki: Katharsis

ID: 2059

68,5 x 52,5 cm w św. p-p. (arkusz); 64 x 48,7 cm (odcisk płyty)

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "M Abakanowicz 85 (ołówkiem)"

Datowanie

1985

David

CENA : 6 200 zł