Głowa, z teki: Katharsis
Abakanowicz Magdalena (1930-2017)
ID: 1127
69 x 53 cm w św. p-p. (arkusz); 64 x 48,5 cm (odcisk płyty)
miękki werniks/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "M. Abakanowicz 85" (ołówkiem)
Datowanie
1985
oznaczenie l. d.: p.d.a. (ołówkiem)