60 x 60 cm
giclée/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "Jaremi Picz"
Datowanie
2024
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "E/A";
pieczęcie tłoczone l. d.: "DELL'ARTE FOUNDATION oraz JAREMI PICZ";
na odwrocie nalepki tłoczone: "DELL'ARTE FOUNDATION" oraz "JAREMI PICZ";
Gramatura i specyfikacja papieru: Hahnemühle 308 g/m², 100% bawełna, ISO 9706
Do pracy dołączony certyfikat autentyczności.