Epicentrum Qantinum B/G/B No 91 //G

ID: 7275

Proweniencja

60 x 60 cm

giclée/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Jaremi Picz"

Datowanie

2024

oznaczenie egzemplarza l. d.: "E/A";

pieczęcie tłoczone l. d.: "DELL'ARTE FOUNDATION oraz JAREMI PICZ";

na odwrocie nalepki tłoczone: "DELL'ARTE FOUNDATION" oraz "JAREMI PICZ";

Gramatura i specyfikacja papieru: Hahnemühle 308 g/m², 100% bawełna, ISO 9706

Do pracy dołączony certyfikat autentyczności.