OVO 11/23, z cyklu: Epicentrum Quantinum
Picz Jaremi (1955-)
ID: 6248
50 x 50 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. i autorsko opisany na odwrocie: "EPICENTRUM / QUANTINUM / OVO 11/23 / 50 X 50 / AKRYL / Jaremi Picz / J Picz" (markerem)
Do pracy dołączony autorski certyfikat sygnowany przez artystę.