Wesele krakowskie, 1942
50 000 - 60 000 zł
28 kwietnia 2022 godz. 19:00
50 000 - 60 000 zł
68 x 98,5 cm w świetle ramy
olej/dykta
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Jerzy Kossak / 1942"
Datowanie
1942
Proweniencja
na odwrocie uszkodzona kartka z odręcznym napisem (częściowo czytelnym): "[?]AGA [?] / NA TEKTURZE OD STRONY / NIEMALOWANEJ, AKTUALNIE / POD SKLEJKĄ ZNAJDUJE SIĘ / NAPIS AUTORA / Stwierdzam autentycz- / ność niniejszego obrazu / Jerzy Kossak"