Ułan na posterunku, 1915
25 000 - 30 000 zł
28 kwietnia 2022 godz. 19:00
25 000 - 30 000 zł
46,5 x 35 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "St. Bagieński 915."
Datowanie
1915
Proweniencja