Ułan na posterunku, 1915

ID: 5031

22 000 zł

25 000 - 30 000 zł

28 kwietnia 2022 godz. 19:00

Proweniencja

46,5 x 35 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "St. Bagieński 915."

Datowanie

1915

4

Cena wylicytowana: 8 000 zł
6

Spotkanie, 1931

Cena wylicytowana: 22 000 zł
13

Anioł

Cena wylicytowana: 9 500 zł
18

W porcie - praca dwustronna, 1882

Cena wylicytowana: 9 500 zł
25

Czerwone tulipany

Cena wylicytowana: 2 500 zł