Studium głowy konia
2 000 - 3 000 zł
28 kwietnia 2022 godz. 19:00
2 000 - 3 000 zł
11,5 x 16,5 cm w św. p-p.
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "Juliusz Holzmüller"
Proweniencja