9

Pejzaż zimowy

ID: 5067

7 500 zł

7 000 - 8 000 zł

28 kwietnia 2022 godz. 19:00

Proweniencja

29 x 56,4 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ"

Nastrojowy zimowy pejzaż autorstwa krakowskiego malarza. Sygnowana, reprezentacyjna kompozycja namalowana została swobodnymi pociągnięciami pędzla. Górski krajobraz to jeden z ulubionych motywów malarstwa artysty.

4

Cena wylicytowana: 8 000 zł
6

Spotkanie, 1931

Cena wylicytowana: 22 000 zł
13

Anioł

Cena wylicytowana: 9 500 zł
18

W porcie - praca dwustronna, 1882

Cena wylicytowana: 9 500 zł
25

Czerwone tulipany

Cena wylicytowana: 2 500 zł