Łazienki Królewskie w Warszawie, 1932
2 000 - 3 000 zł
28 kwietnia 2022 godz. 19:00
2 000 - 3 000 zł
24 x 31,5 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "M. Ostrowska 1932 r."
Datowanie
1932
Proweniencja
- opisany p. g.: "„Łazienki” w Warszawie / Maria Ostrowska 1932 r." (piórem);
- opisany l. g.: "34 x 24" (ołówkiem);
- pieczęć l. g.: "Skład papieru / R. Aleksandrowicz / Kraków, Basztowa 11"