19

Las, 1922

ID: 5049

5 000 - 6 000 zł

28 kwietnia 2022 godz. 19:00

Proweniencja

20 x 14 cm w świetle ramy

olej/dykta

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Mieczysław Reyzner / 1922"

Datowanie

1922

4

Cena wylicytowana: 8 000 zł
6

Spotkanie, 1931

Cena wylicytowana: 22 000 zł
13

Anioł

Cena wylicytowana: 9 500 zł
18

W porcie - praca dwustronna, 1882

Cena wylicytowana: 9 500 zł
25

Czerwone tulipany

Cena wylicytowana: 2 500 zł