32

Kobaltowy pejzaż, 1960

ID: 5047

2 500 zł

2 000 - 3 000 zł

28 kwietnia 2022 godz. 19:00

Proweniencja

16,5 x 23,6 cm

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "PODSADECKI"

Datowanie

1960

dat. l. d.: "19.7.960"

4

Cena wylicytowana: 8 000 zł
6

Spotkanie, 1931

Cena wylicytowana: 22 000 zł
13

Anioł

Cena wylicytowana: 9 500 zł
18

W porcie - praca dwustronna, 1882

Cena wylicytowana: 9 500 zł
25

Czerwone tulipany

Cena wylicytowana: 2 500 zł