26

Scena rodzajowa

ID: 5099

3 800 zł

3 000 - 4 000 zł

28 kwietnia 2022 godz. 19:00

Proweniencja

31,7 x 19,3 cm w świetle ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. l. d. cyrylicą: "Oleksa Nowakiwskij"; sygn. monogramem wiązanym p. d.: "ON"

4

Cena wylicytowana: 8 000 zł
6

Spotkanie, 1931

Cena wylicytowana: 22 000 zł
13

Anioł

Cena wylicytowana: 9 500 zł
18

W porcie - praca dwustronna, 1882

Cena wylicytowana: 9 500 zł
25

Czerwone tulipany

Cena wylicytowana: 2 500 zł