31

Kompozycje pejzażowe - praca dwustronna

ID: 5107

4 500 zł

4 000 - 5 000 zł

28 kwietnia 2022 godz. 19:00

Proweniencja

24,5 x 34,6 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "K. P."

na odwrocie szkic olejny

Stan zachowania: uszkodzenie, ubytek w warstwie malarskiej

4

Cena wylicytowana: 8 000 zł
6

Spotkanie, 1931

Cena wylicytowana: 22 000 zł
13

Anioł

Cena wylicytowana: 9 500 zł
18

W porcie - praca dwustronna, 1882

Cena wylicytowana: 9 500 zł
25

Czerwone tulipany

Cena wylicytowana: 2 500 zł