18 000 - 25 000 zł
28 kwietnia 2022 godz. 19:00
18 000 - 25 000 zł
36 x 51 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: "A. Gramatyka"
na odwrocie nalepka galeryjna
Proweniencja
Artysta tworzył kompozycje o tematyce religijnej, pejzaże, sceny rodzajowe, historyczne i portrety. Obrazy prezentował w krakowskim i lwowskim Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych oraz warszawskim Towarzystwie Zachęty Sztuk Pięknych.