4

ID: 3

18 000 - 25 000 zł

28 kwietnia 2022 godz. 19:00

Proweniencja

36 x 51 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. l. d.: "A. Gramatyka"

Artysta tworzył kompozycje o tematyce religijnej, pejzaże, sceny rodzajowe, historyczne i portrety. Obrazy prezentował w krakowskim i lwowskim Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych oraz warszawskim Towarzystwie Zachęty Sztuk Pięknych.

na odwrocie nalepka galeryjna

6

Spotkanie, 1931

Cena wylicytowana: 22 000 zł
13

Anioł

Cena wylicytowana: 9 500 zł
18

W porcie - praca dwustronna, 1882

Cena wylicytowana: 9 500 zł
25

Czerwone tulipany

Cena wylicytowana: 2 500 zł