12

Scena rodzajowa z zaprzęgiem

ID: 5065

8 500 zł

8 000 - 9 000 zł

28 kwietnia 2022 godz. 19:00

Proweniencja

32,7 x 47,5 cm w św. ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn., dat. i opisany l. d.: "Frohes Neujahr! 1942 / A. Setkowicz"

4

Cena wylicytowana: 8 000 zł
6

Spotkanie, 1931

Cena wylicytowana: 22 000 zł
13

Anioł

Cena wylicytowana: 9 500 zł
18

W porcie - praca dwustronna, 1882

Cena wylicytowana: 9 500 zł
25

Czerwone tulipany

Cena wylicytowana: 2 500 zł