34

Akt kobiecy, 1979

ID: 5209

5 000 zł

4 000 - 6 000 zł

28 kwietnia 2022 godz. 19:00

Proweniencja

68,5 x 17,8 cm

płaskorzeźba, drewno

Sygnatura

sygn. wyryta na odwrocie: "JANCZARSKI / 1979"

4

Cena wylicytowana: 8 000 zł
6

Spotkanie, 1931

Cena wylicytowana: 22 000 zł
13

Anioł

Cena wylicytowana: 9 500 zł
18

W porcie - praca dwustronna, 1882

Cena wylicytowana: 9 500 zł
25

Czerwone tulipany

Cena wylicytowana: 2 500 zł