Ziemia, z cyklu: Cztery żywioły

ID: 4762

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

34,2 x 24,5 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. i dat. z płyty l. d.: "Bores 37"

Wydana przez: F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1937.