Ziemia, z cyklu: Cztery żywioły
Bores Francisco (1898-1972)
ID: 4762
34,2 x 24,5 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. i dat. z płyty l. d.: "Bores 37"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
Wydana przez: F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1937.